Майже всі 8-кілограмові продуктові набори, які були у Кременчуці, роздали. Скоро привезуть нові

219 0
Майже всі 8-кілограмові продуктові набори, які були у Кременчуці, роздали. Скоро привезуть нові

Начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік розповів про результати першого дня дії програми підтримки переселенців, хід якої контролює Полтавська ОВА.

Нагадаємо, що внутрішньопереміщеним особам, які отримали відповідний статус в період з 24 лютого по сьогодні, у двох місцях у Кременчуці та в одному місці в Горішніх Плавнях видають набори, кожен з яких важить приблизно вісім кілограмів.

Олег Лєднік зазначив, що в пакунках знаходяться лише продукти харчування.


Читайте також: Де і коли у Кременчуці отримати гуманітарну допомогу від ПОВА, і кому зі статусом ВПО її не дадуть? Деталі

Кількість ВПО у Кременчуці та Горішніх Плавнях станом на вчора – 24 516 осіб. Пакунків завезли більше, ніж обіцяли, – 10 085. З них роздали 8 664.

Лєднік повідомив, що сьогодні у Полтаву відправилися вантажівки, в які знову покладуть такі ж продуктові набори. Їх роздаватимуть у будні дні з 9:00 приблизно до 17:00. Люди, які переїхали до Кременчуцького району, але не захотіли ставати на облік, можуть подати заявку на отримання статусу ВПО і отримати такий набір пізніше.

Фото ілюстративне.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация