Де і коли у Кременчуці отримати гуманітарну допомогу від ПОВА, і кому зі статусом ВПО її не дадуть? Деталі

442 0
Де і коли у Кременчуці отримати гуманітарну допомогу від ПОВА, і кому зі статусом ВПО її не дадуть? Деталі

Сьогодні, 28 квітня, з 9:00 почали працювати центри видачі гуманітарної допомоги у Горішніх Плавнях і Кременчуці. Про це нагадав начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік.

Адреси видачі допомоги:

- Кременчук: вул. Червона Гірка, 41 (медичний коледж), вул. Республіканська, 85 (Регіональний центр профтехосвіти №1, відділення №2);

- Горішні Плавні, вул. Строни, 21 (Гірничо-будівельне училище).

Пункти працюють з 9:00 до 17:00 у будні дні.

Для отримання пакунку потрібно мати з собою документ, який посвідчує особу, і довідку про взяття на облік внутрішньопереміщених осіб.

Один набір важитиме приблизно вісім кілограмів. Там є борошно, цукор, консерви, згущене молоко, олія, кава й печиво, про що зазначив начальник ПОВА Дмитро Лунін, але про засоби гігієни, як зазначалося раніше, не вказав. Пакунок видаватиметься один на людину, а не один на родину, тобто кожен з членів родини, який має статус ВПО, отримає гуманітарну допомогу.

ПОВА має списки осіб, які мають отримати ці пакунки, тож набір декілька разів одній людині не видаватиметься. Також не вдасться отримати пакунок громадянину зі статусом ВПО, який отримав його до повномасштабного вторгнення.

Олег Лєднік зазначив, що гуманітарну допомогу отримають ті, хто після повномасштабного російського вторгнення 24 лютого був вимушений покинути регіони, де велися активні бойові дії, і переїхав до Кременчуцького району, де став на облік у одному з відділів управління соціального захисту населення.

Видавання гумдопомоги відбуватиметься під егідою Полтавської обласної військової адміністрації.

 

Читайте також: Відзавтра переселенцям у Кременчуці та Горішніх Плавнях почнуть роздавати ящики гуманітарної допомогиКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация