Відзавтра переселенцям у Кременчуці та Горішніх Плавнях почнуть роздавати ящики гуманітарної допомоги

328 0
Відзавтра переселенцям у Кременчуці та Горішніх Плавнях почнуть роздавати ящики гуманітарної допомоги

Заступник начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артем Даценко повідомив, що відзавтра у Кременчуці та Горішніх Плавнях запрацюють пункти видачі гуманітарної допомоги – ящиків, кожен з яких важитиме приблизно по вісім кілограмів. Всередині будуть продукти харчування та засоби гігієни.

 

«Сьогодні ми направляємо вантажні автомобілі [в Полтаву] для того, щоб вони завантажилися гуманітарною допомогою, яка буде розділена між внутрішньопереміщеними особами».

 

Гуманітарна допомога роздаватиметься під звітність Полтавської обласної військової адміністрації. Власне, вона у Полтаві контролюватиме завантаження ящиків, які відправлять до двох міст Кременчуцького району.

Визначено три адреси, де видаватимуть гуманітарну допомогу: у Автозаводському та Крюківському районі Кременчука і у Горішніх Плавнях.

За попередніми даними, ящиків буде приблизно 9 000 – втричі менше, ніж кількість переселенців у районі. На думку Артема Даценка, це буде лише перша частина гуманітарної допомоги, і потім надійде ще, щоб усім громадянам зі статусом ВПО її вистачило.

Сьогодні Кременчуцькій райвійськадміністрації надійдуть списки переселенців. Тоді почнуть телефонувати людям зі списку, щоб дізнатися їхнє фактичне розміщення та визначитися, у якому з трьох пунктів їм буде зручніше отримати гуманітарну допомогу.

Попередньо графік роботи пунктів – з 9:00 до 18:00 у будні дні.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация