Кременчуцькі депутати підтримали звернення до президента про заборону УПЦ МП на території України

144 0
Кременчуцькі депутати підтримали звернення до президента про заборону УПЦ МП на території України

Сьогодні, 22 квітня, пройшло пленарне засідання XVI позачергової сесії Кременчуцької міської ради. На ньому підтримали звернення до президента України щодо заборони діяльності релігійних організацій (об'єднань), пов'язаних з державою-агресором - Російською Федерацією.

У зверненні йдеться про те, що депутати підтримують законопроєкт №7213, який фактично забороняє Українську православну церкву московського патріархату, адже вона напряму пов'язана з Російською православною церквою.

Необхідність прийняття законопроєкту кременчуцькі депутати аргументували тим, що настоятель РПЦ Кирило Гундяєв де-факто благословив військових армії РФ на війну проти України та її народу. Третього квітня, коли рашистів вигнали з Бучі та Ірпеня, коли весь світ побачив, на які звірства здатна "друга армія світу", патріарх Кирило назвав дії російських військових справжнім подвигом.

Тому діяльність будь-якої релігійної організації, пов'язаної з РПЦ, кременчуцькі депутати вважають неприпустимим. 31 голосом вони підтримали звернення.


Фото ілюстративнеКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация