Корупція в роті "Кременчук". Епізод 11. Екс-комбата Олега Беркелю звільнили з лав поліції

1 672 2
Корупція в роті "Кременчук". Епізод 11. Екс-комбата Олега Беркелю звільнили з лав поліції

- За наявною інформацією, скандального екс-керманича роти міліції особливого призначення  "Кременчук" Олега Беркелю звільнено з лав Національної поліції через службову невідповідність.

За тим, що відомо, минулого тижня керманич поліції Полтавщини Олег Бех підписав наказ про звільнення Бекрелі з лав поліції. Передумовою цього стали результати службової перевірки.

Найбільш вірогідною формальною причиною цього може бути нещодавнє затримання  екс-комбата роти "на гарячому" працівниками внутрішньої безпеки поліції під час незаконного вилову риби на території Сулинського заказника.

Від мешканців села Горошине (межує із Сулинським заказником) тоді стало відомо, що правоохоронці займалися звичною для себе практикою вимагання з місцевих рибалок коштів за право вилову риби, про що "Програма плюс" повідомляла ще торік.

Джерела нашого видання вказують, що екс-представники роти "Кременчук" не мали службового відрядження до Сулинського заказника.

Тоді начальник відділу комунікацій ГУ Нацполіції Полтавщини Юрій Сулаєв інформацію наших джерел підтвердив опосередковано. Ним зазначено, що працівники внутрішньої безпеки  поліції нині дійсно працюють на території Семенівського району по декількох особах.

Нагадаємо, вперше пан Беркеля потрапив у наше поле зору ще 1 липня минулого року, коли стало відомо про його оборудки на території Сулинського заказника та сприяння у працевлаштуванні до лав міліції раніше судимих осіб на підставі підробних документів.

Детальніше інформації можна переглянути тут:

Корупція в роті "Кременчук". Епізод 2. Підробка документів. Контроль за зброєю відсутній?

Корупція в роті "Кременчук". Епізод 2.1. Захарченко обіцяє перевірити як до рук цивільного потрапив автомат

Корупція в роті "Кременчук". Епізод 3. Сумніви щодо бою із сепаратистами 3 вересня 2014 року під Трьохізбєнкою. ВІДЕОдоказ

-  Корупція в роті "Кременчук". Епізод 4. На командира роти Беркелю написали заяву про вчинення злочину. ДОКУМЕНТ

Корупція в роті "Кременчук". Епізод 5. Активісти через суд змушують облпрокуратуру розслідувати злочини командира Беркелі. ДОКУМЕНТ

Корупція в роті "Кременчук". Епізод 7. Облпрокуратура вже розслідує 2 кримінальних провадження. ДОКУМЕНТ

Патрульні поліцейські впіймали командира роти "Кременчук" Олега Беркелю з підробними документами

Ходяча катастрофа: екс-комбата роти поліції "Кременчук" Беркелю впіймали "на гарячому",

Корупція в роті "Кременчук". Епізод 10. Облпрокуратура тишком-нишком закрила дві кримінальні справи. ДОКУМЕНТ+ВІДЕО

Поліція веде слідство по факту вилучення в Беркелі підробного документа на автомобіль

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Як взагалі він може бути в погонах? Це така реформа? Всим відомо про його "подвиги", а він досі ще працював? Я вважав, що його давно витурили! Як це можна пояснити? Я чогось не розумію? Скільки людям біди приніс! Як це можливо? Але ж за свої діяння будуть довго діти з онуками розраховуватись!!
А почему "экс-комбат"? Беркеля никогда комбатом не был. Он был командиром роты. Значить соответственно "экс-комрот"

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация