Українці попросили “Океан Ельзи” записати гімн для Горішніх Плавнів

1 056 0
Українці попросили “Океан Ельзи” записати гімн для Горішніх Плавнів

На офіційному сайті Президента України громадяни зареєстрували електронну петицію, у якій просять Петра Порошенка посприяти тому, щоби гімн для міста Горішні Плавні записав український гурт “Океан Ельзи”.

Читайте також: Історичне підтвердження назви Горішні Плавні

- Вимагаю від Президента України після його зневажливих висловів щодо міста Горішні Плавні на його останній прес-конференції посприяти ситуації, коли пісню-гімн новому декомунізованому місту запише гурт „Океан Ельзи“. Таким чином Порошенко вибачиться за свої вислови (мешканцям Горішніх Плавнів буде приємний подарунок від кращого рок-гурту України), а Вакарчук нарешті зможе довести реальну готовність змінювати цю країну, — йдеться у тексті петиції.

Читайте також: “Комсомольськ не знав ніхто в Україні, а Горішні Плавні – відоме місто на увесь світ” 

Наразі петиція зібрала лише 10 підписів з 25 тис. необхідних. Утім до кінця збору підписів ще 79 днів.

 

 

Нагадаємо, під час прес-конференції на початку червня Президент України Петро Порошенко заявив, що “як громадянин — я не був дуже щасливий їхати саме в ці Плавні, але, як Президент, якщо запросите, — приїду”.

Додамо, 1 червня Голова Верховної Ради Андрій Парубій у рамках процесу декомунізації підписав постанову про перейменування Комсомольська на Полтавщині на Горішні Плавні.

Підтримати електронну петицію можна тут

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация