Завгосп Кременчуцького виконкому, майор Дмитро Разумов повернувся у відпустку з війни на сході

1 273 0
Завгосп Кременчуцького виконкому, майор Дмитро Разумов повернувся у відпустку з війни на сході

Один з двох представників мерії Кременчука, які пішли в ЗСУ, аби обороняти Україну на сході, завгосп міськвиконкому Дмитро Разумов приїхав до міста у відпустку.

Чоловік служить в Одеській 28-ій мехбригаді і є заступником начальника підрозділу зв’язківців.

До міськвиконкому ж військовий прийшов, аби поговорити зі своїми колегами й заодно дізнатися, коли саме будуть придбані електрогенератори для підрозділу. Відповідне рішення прийнято три тижні тому, але крига з місця не скресла.

«Служу вже майже рік у Станиці Луганській», - зазначає кременчужанині розповідає про тамтешнє життя.

Перше від нього про тих, від кого захищають Україну.

«Там терористи. Вони справжні фашисти. Їхні диверсійно-розвідувальні групи, коли заходять на нашу територію й атакують українські підрозділи, вбивають поранених. Справжні фашисти, з якими ми воюємо.

Як живемо – без світла, зі свічками вночі, тому й просив електрогенератори. До мишей уже звикли. Вночі їх з голови тільки потрібно скидати.

Щодо тамтешніх мешканців, то 50 відсотків з них – за нас. Особливо коли приходять з того боку, то, звісно, питають, коли ми вже всіх звільнимо. Однак уперед не йдемо – є Мінські угоди. Щодо обстрілів, то ми теж перші ніколи не стріляємо. Хіба у відповідь, а по нас стріляють їхні снайпери», - зазначає чоловік.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация