Як біженці з України зможуть оформити безкоштовний страховий поліс – польські компанії

479 0
Як біженці з України зможуть оформити безкоштовний страховий поліс – польські компанії

Українці можуть розраховувати на всебічну підтримку Польщі в часи російської агресії. Зокрема, більшість польських страхових компаній пропонують безплатний поліс цивільного страхування авто та "зелену карту".

Оформити поліс можна безпосередньо на кордоні. Потрібно звернутися до страхового агента. Вони є на всіх пунктах пропуску.

PZU, Warta, Ergo Hestia та інші відомі страхові компанії зараз заявили про готовність допомагати українцям, які змушені тікати від війни, розпочатої Росією. Біженці можуть отримати безплатний страховий поліс (ubiezpieczenie graniczne) на 30 днів та "зелену карту".

Організатори запевнили, що страхування для біженців буде доступним 24 години на добу, 7 днів на тиждень за телефоном гарячої лінії +48 58 766 34 04. Консультації надаватимуть як польською, так і українською мовою.

Отже, щоб отримати безплатний страховий поліс у Польщі, потрібно зателефонувати за вказаним номером гарячої лінії та підготувати реєстраційне посвідчення та посвідчення особи. Підтвердження укладення місячної страховки прийде в SMS-повідомленні.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация