Внутрішні посилки приймаються лише у відкритому вигляді, а виплати пенсій поки не передбачається – Укрпошта

451 0
Внутрішні посилки приймаються лише у відкритому вигляді, а виплати пенсій поки не передбачається – Укрпошта

В Укрпошті повідомляють про свою роботу станом на 28 лютого – зокрема внутрішні посилки приймають виключно у відкритому вигляді. Про це повідомляє пресслужба компанії у Facebook.

Відтак з метою недопущення пересилання заборонених та небезпечних для життя людей відправлень Укрпошта прийматиме усі бандеролі та посилки у відкритому вигляді. Зміст посилок та бандеролей оглядатиме працівник об’єкта поштового зв’язку з подальшим запечатуванням відправлень – виключно у присутності відправника.

Також Укрпошта скасовує плату за збереження посилок.

"Міжнародні посилки – зовсім скоро відновимо як відправку, так і доставку. Перекази приймаємо та видаємо без обмежень (великі суми — по можливості). Крім країн агресорів", - пояснюють в Укрпошті.

"Платежі приймаємо у звичайному режимі. Щодо виплат пенсій та субсидій повідомимо згодом. Газети — розвозимо наявні (там ще мирні новини). Щодо нових — повідомимо згодом. 

Постачаємо дефіцитні товари народного споживання (і згадуємо жарти про консерви й ковбасу у відділеннях)", - кажуть в Укрпошті.⠀

Відділення працюють або за звичним графіком, або за індивідуальним (залежно від обставин). Орієнтовно з 10:00 до 15:00. У Полтавській області працюють міські та сільські відділення.


Читайте також: У Кременчуці відділення Укрпошти відновлюють роботу частково, посилки до Росії та Білорусі не відправлятимуть

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация