Якщо на курорт, то тільки в Буковель? Авіасполучення з Україною вже завтра можуть закрити

833 0
Якщо на курорт, то тільки в Буковель? Авіасполучення з Україною вже завтра можуть закрити

Ймовірно завтра о 16:00 авіасполучення з Україною призупинять, і відповідні факти на підтвердження надає нардеп Олексій Гончаренко.

Швидше за все із завтрашнього дня з 16:00 за Києвом повітряний рух в Україні буде припинено.

Одна з найбільших страхових британських компаній вже розіслала повідомлення про те, що із завтрашнього дня з 14:00 за Лондоном (16:00 за Києвом) припиняється страховка цивільних літаків, що знаходяться у повітряному просторі України.

Власники літаків, які перебувають у лізингу, вже забороняють своїм бортам залітати у повітряний простір України.

На даний момент KLM скасував свої рейси, Sky Up вже садить рейс з Фуншалу до Кишинева, сьогодні з'явиться заборона від Air France.

Важливо! Якщо ви знаходитесь за кордоном і намагаєтесь дістатися додому, то найкраще це робити вже (!). Тому що, найближчого тижня-два, ймовірно, це буде зробити дуже складно”.

Доповнено:

У Міністерстві інфраструктури повідомили, що закриття авіапростору не буде:

"Небо над Україною залишається відкритим, держава працює над попередженням ризиків для авіаперевізників – заява Міністерства інфраструктури України
Інформація про закриття повітряного простору України не відповідає дійсності. Закриття авіапростору є суверенним правом України, відповідне рішення не приймалося.
Сьогодні у Мінінфраструктури відбулася робоча нарада за участі керівництва Офісу Президента України, Державної авіаційної служби України, ДП «Украерорух», ДП МА «Бориспіль» та українських авіакомпаній щодо ситуації на ринку авіаперевезень. За результатами наради було напрацьовано рішення для запобігання подальшому загостренню ситуації.
Більшість авіакомпаній продовжують операційну діяльність без жодних обмежень. Зокрема, наразі 29 іноземних авіакомпаній виконують польоти з 34 країн світу.
У деяких перевізників виникають складнощі пов’язані із коливаннями на ринках страхування. Зі свого боку держава готова підтримати авіаперевізників і планує надати додаткові фінансові гарантії для підтримки авіаринку. Наразі проводяться консультації з міжнародними партнерами та готуються відповідні рішення уряду.
«Ринки страхових послуг, так само як і ринки капіталу, є вразливими до інформаційного поля. Очікуємо, що вже найближчим часом ситуація стабілізується. Для цього Уряд, Офіс Президента та наші міжнародні партнери напрацьовують спільні рішення. У разі потреби, держава забезпечить повернення усіх громадян України з-за кордону» – прокоментував Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України".

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация