Шахраї вигадали нову схему з тисячею гривень за вакцинацію: деталі

253 0
Шахраї вигадали нову схему з тисячею гривень за вакцинацію: деталі

Шахраї під виглядом банківських працівників пропонують українцям перерахувати отриману 1000 грн за щеплення з віртуальної картки на картку для виплат.

За даними поліції, зловмисники телефонують і надсилають смс громадянам з пропозицією перерахувати гроші за вакцинацію з віртуальної картки на основну банківську картку начебто з метою монетизації, що не передбачено умовами отримання цієї 1000 грн.

Шахраї виманюють персональні дані та номери карток українців, а потім крадуть з них гроші.

Таким чином нещодавно за вищевказаною схемою були викрадені 1800 грн з банківської картки 48-річного жителя Одеси, який погодився на пропозицію шахраїв і надав їм конфіденційні дані своєї картки.

Поліцейські відкрили за фактом шахрайства кримінальне провадження та розслідують цю справу.

У грудні запрацювала держпрограма «єПідтримка» з виплат 1000 грн за вакцинацію на віртуальні картки. Участь у програмі беруть monobank (на базі Універсал Банку), Альфа-Банк, А-Банк, izibank (на базі ТАСкомбанку), Райффайзен Банк, Банк Восток і державні ПриватБанк, Укргазбанк, Ощадбанк.

Зарахування 1000 грн на віртуальні картки через застосунок «Дія» розпочалося 19 грудня та триватиме до 18 грудня 2022 року.

Відкриття рахунків безоплатне та без комісій. Також ці виплати не оподатковуватимуться і не вплинуть на призначення субсидій.

З 10 січня банки почали видавати пластикові картки для виплат 1000 грн за щеплення, зокрема Альфа-Банк, Монобанк і А-Банк.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация