Результати адмінпослуг кременчужани можуть отримати поштою

165 0
Результати адмінпослуг кременчужани можуть отримати поштою

Результати адміністративних послуг, зокрема дозвільні документи та витяги з державних реєстрів, можна отримати поштою.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства цифрової трансформації.

«Ми розширюємо кількість адмінпослуг, результати яких можна швидко та комфортно отримати Укрпоштою. Уряд ухвалив відповідні зміни до Правил надання послуг поштового зв’язку та Примірного регламенту ЦНАП», – сказано в повідомленні.

Громадяни зможуть отримати поштою, зокрема, дозвільні документи, витяги з державних реєстрів, результати пенсійних послуг, взяття на облік ВПО тощо.

«У законодавстві був відсутній єдиний для всіх порядок доставки результатів адмінпослуг. Відтепер, завдяки прийнятому Урядом положенню, не потрібно ходити до ЦНАП двічі — за оформленням заявки на послугу та отриманням результату. Громадяни зможуть отримати необхідні документи вдома», — зазначила заступник міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

Українці зможуть замовити результати адмінпослуг додому чи на поштове відділення. Юридичним особам листи надсилатимуть в абонентські поштові скриньки, канцелярії або вручатимуть представникові. А ЦНАПи нарешті отримають чіткий алгоритм взаємодії з клієнтами та поштою щодо надсилання результатів.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация