Допомагає великий криголам: новий міст у Кременчуці будують повним ходом понад 220 спеціалістів. ФОТОзвіт

373 0
Допомагає великий криголам: новий міст у Кременчуці будують повним ходом понад 220 спеціалістів. ФОТОзвіт

В Укравтодорі вирішили розповісти про те, як наразі проходить будівництво нового мосту через р. Дніпро в Кременчуці.

Десятки років обіцянок і ось нарешті не лише кременчужани, а й, напевно, більшість українських автомобілістів дочекалися цього моменту, коли за програмою "Велике будівництво" почали зводити новий безпечний міст, адже Крюківський знаходиться в дуже поганому й аварійному стані.

Варто зауважити, що через нього пролягають дві важливі для регіону державні дороги: Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя та М-22 Полтава – Олександрія.

"Новий 3-кілометровий перехід "виростає" швидкими темпами. В акваторії Дніпра мостобудівники зараз зводять лівий пілон. За допомогою віброзанурювача та дизель-молота влаштовано 25 сталевих труб діаметром 2 метри, які стануть основою пілона. Далі їх буде занурено шляхом розбурювання скельних порід безпосередньо всередині труб", – ідеться в повідомленні.

Через те, що на річці утворився лід, довелося застосувати буксир-криголам, таким чином він забезпечує безперебійний рух суден під час зведення опор мосту.

Нині на будівельному майданчику працюють майже 220 спеціалістів не лише з України, а й Туреччини, адже деякі є працівниками підрядної організації Doğuş Grubu.

Новий міст через р. Дніпро буде довжиною понад 3 км, він також буде повністю вантовим і матиме аж 4 смуги для руху автотранспорту – по дві в кожнен бік.

"Новий міст з підходами зводимо паралельно до Крюківського. На правому березі Дніпра він виходитиме на набережну, де сполучатиметься з трасою Н-08 Бориспіль – Маріуполь. Також буде розв’язка з можливістю з’їзду на Літературний провулок. На лівому березі міст закінчуватиметься на Великій набережній зі з’їздом на Флотську вулицю", – пишуть в Укравтодорі.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация