До уваги кременчуцьких водіїв: відтепер зелені номерні знаки для електромобілів є у відкритому доступі

352 0
До уваги кременчуцьких водіїв: відтепер зелені номерні знаки для електромобілів є у відкритому доступі

У жовтні минулого року сервісні центри МВС презентували корисний сервіс «Наявність номерних знаків». Він надавав можливість дізнаватися онлайн про всі доступні для закріплення номерні знаки в усіх сервісних центрах МВС тільки для авто з двигуном внутрішнього згоряння.

Відтепер у вільному доступі є наявні в сервісних центрах МВС і «зелені» номерні знаки. Finance.ua дізнався, як скористатися сервісом.

Як повідомляє Головний сервісний центр МВС, цим сервісом можна скористатися онлайн на сайті Головного сервісного центру МВС та в інформаційних боксах, установлених у приміщеннях оновлених сервісних центрів МВС.

Для екологічних автомобілів передбачені номерні знаки із символами зеленого кольору та окремими серіями, які починаються з літери «Z». Це означає «zero» (англ. «нуль»), тобто «нульові викиди». Наразі закріплюються номерні знаки для екоавтомобілів серій ZA, ZB, ZC, ZD, ZE, ZF, ZG, ZH, ZI, ZJ, ZK. З часом їх перелік розширюватиметься.

«Саме за допомогою цього функціоналу можливо з дому дізнатися, до якого сервісного центру МВС необхідно записатися, щоб закріпити за авто номерний знак з омріяною комбінацією цифр», — зазначили в МВС.

Алгоритм пошуку:

    • «Наявність в області» — цей критерій допоможе легко дізнатися про всі номерні знаки, наявні в сервісних центрах МВС та ЦНАПах конкретного регіону, також вказано їхню вартість.
    • «Числова комбінація» — за допомогою цього критерію можна легко знайти омріяну комбінацію цифр «зеленого» номерного знака серед усіх сервісних центрів МВС та ЦНАПів.

Перелік наявних номерних знаків оновлюється в режимі реального часу. У функціоналі номерні знаки не бронюються.

Сервіс перевірки наявності номерного знака в Україні – за посиланням.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация