Клуб «Фортуна» фактично закритий. Два клуби проти восьми наливайок на Молодіжному

569 0
Клуб «Фортуна» фактично закритий. Два клуби проти восьми наливайок на Молодіжному

Сьогодні, 21 січня, з журналістами зв’язався кременчужанин Віктор Васильович – батько вихованця клубу «Фортуна» на Молодіжному. Того самого клубу, який збиралися закрити, і фактично зробили це.

Вчора Віталій Малецький був не лише на Третьому та Першому Занасипах, а й на Молодіжному та в Крюкові. Про результат перевірок на Третьому Занасипу Програма Плюс уже писала:

 

Замість дитячого клубу – пошта, вихованців – на вулицю або в занедбані кімнати. Через рішення Малецького Третій Занасип готується до рішучих дій. ФОТОрепортаж

 

Віктор Васильович сьогодні повідомив, що клуб уже вважається закритим. Одна з виховательок гуртка була відсутня. Відомо, що жінка взяла неоплачувану відпустку.

Сторінку Віктора блокують у Facebook, не дають проявляти активність. Ймовірно, це робота ботоферми Малецького – фейкових облікових записів, які скаржаться на тих, хто має свою думку з приводу шкідливих для міста рішень мера.

Батьки запропонували міському голові альтернативу – перенести "Фортуну" до "Променя" – клубу, який знаходиться через чотири будинки. Але є великі сумніви щодо того, чи зроблять це взагалі.

Клуб «Фортуна» знаходиться на першому поверсі житлового будинку – ідеальне місце для комерційного закладу. Натомість закрити одну з наливайок Малецький на Молодіжному також не збирається, як і не буде робити цього на Третьому Занасипу або ще десь, де клуби закриваються.

Мер сам сказав, що на Молодіжному – вісім наливайок. А тепер залишиться не три, а два клуби. Тож у цьому нечесному двобої перемагають поки що місця, які збільшують рівень криміналітету в мікрорайоні.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация