Скільки кременчужан будуть вболівати за Україну на Чемпіонаті Європи і де? РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ

1 057 0
Скільки кременчужан будуть вболівати за Україну на Чемпіонаті Європи і де? РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ

Завтра, 12 червня, зібрна України гратиме зі своїм першим із трьох суперників - збірною Німеччини - на Чемпіонаті Європи з футболу. Тож репортери "Програми Плюс" вирішили з`ясувати не тільки те, скільки кременчужан уболіватиме за Україну (а, може, й за її суперників. - Авт.), а й те, де вони підтримуватимуть нашу збірну. 

Тож у одній із найбільш популярних спільнот "Типовий Кременчук", що налічує понад 35 тис. користувачів (які є переважно кременчужанами), у соціальній мережі ВКонтакті, було розміщено тематичне опитування про зацікавленість цьогорічним Чемпіонатом Європи. У опитуванні взяли участь 339 осіб. Його результати такі: 

 

 

Більшість, а це 51% (173 людини) опитуваних стежить за новинами футболу, зокрема Чемпіонатом Європи, тому чекає з нетерпінням уже перший матч. 44, 8% (а це 152 людини) не цікавляться цією подією. Також 4,1%, що складає 14 людей, обрали "інший варіант", пояснивши його в коментарях. Так після опитування кременчужани почали активно обговорювати те, де вони дивитимуться матчі, з ким, а також запитували, чи будуть транслювати ігри на великому екрані на площі Незалежності.

 

Читайте також: Матчі Чемпіонату Європи показуватимуть на великому екрані на Площі Незалежності 

 

Таким чином, виявилося, що більшість кременчужан переглядатимуть матчі вдома самі чи з друзями. Деякі ще не визначилися, де вболіватимуть за збірну України. Інші ж розглядають варіант вирішити в день матчу: залишитися вдома чи піти до якогось бару. З коментарів зрозуміло, що невелика група людей також збереться на площі Незележності й спостерігатиме за розгортанням подій на Чемпіонаті Європи з великого екрана. 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация