«Знайти Івана, взяти його за… руку»: батьки з дітьми змусили Малецького поворушитися щодо садочків

629 0
«Знайти Івана, взяти його за… руку»: батьки з дітьми змусили Малецького поворушитися щодо садочків

Сьогодні, 18 січня, на першому поверсі Кременчуцької міської ради батьки з дошкільнятами все ж схилили міського голову до діалогу. Кременчужани невдоволені тим, що дитячий садок №5 досі закритий на термомодернізацію.

Зазначимо, що зовнішній вигляд та якість утеплення «відмодернізованих» садків залишає бажати кращого – батьки скаржаться на те, що навіть під час тихої години дітям доводиться спати в одязі.

Повертаючись до подій у міськраді, Віталій Малецький при батьках зателефонував одному зі своїх підлеглих і запропонував: «Зайти в офіс, знайти Івана [Іван Вагнер – представник підрядної організації «Арт Проже», - авт.], взяти його за… руку і поїхати з ним у п’ятий садок». І закінчив: «Вадим, будь ласка, зроби це», маючи на увазі, щоб Вадим розібрався з ситуацією. Мер додав, що йому соромно перед кременчужанами за зачинений садок. Вочевидь, вчора йому було настільки соромно, що до цих же батьків до садочка №5 він взагалі не прийшов.

Відомо, що грошей за виконану роботу працівники не отримали, тому іншу частину робіт не виконують. Сьогодні гроші мають перерахувати, і тоді почнуть розбирати риштовання (робота триватиме один день) та зроблять відкоси (роботи триватимуть сім-вісім днів).

У кінці місяця, за словами Віталія Малецького, садочок має відкритися. Оптимістичний прогноз від мера – садок відкриється 27 січня. Песимістичний – відкриється першого лютого.

Також міський голова думає про те, щоб звільнити Вадима Качана – директора КП «Кременчуцька муніципальна енергосервісна компанія».Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация