Техніку для будівництва мосту в Кременчуці везли з Туреччини баржею та криголамом. ВІДЕО

510 0
Техніку для будівництва мосту в Кременчуці везли з Туреччини баржею та криголамом. ВІДЕО

До Кременчука приїхав черговий транш техніки з Туреччини для будівництва нового мосту, який буде об’єднувати лівий та правий береги Дніпра.

Як повідомляють у службі автомобільних доріг Полтавщини, техніка пливла на баржі через Чорне море разом з буксиром-криголамом.

"Цього разу баржі разом з буксиром-криголамом доставили необхідні механізми, які будуть задіяні безпосередньо в зимовий період в акваторії річки для влаштування фундаментів під час зведення пілонів, зокрема – перевезення бетонозмішувачів з берега до місця влаштування труб. Бетонний завод уже змонтований на 100% та успішно пройшов тестові запуски", – написали в службі.

Нині підрядник уже встановив 24 сталеві труби, кожна з них проходить три етапи заглиблення за допомогою різних механізмів:

- віброзаглиблювача;

- дизель-молота;

- бурової установки Wirth.

Варто зауважити, що новий міст буде вантовим з двома пілонами в монолітному залізобетоні коробчастого перерізу. Висота його буде 103 м від верху ростверка. Схема прогонів – 180+360+180 м. Загальна довжина прогонів – 720 м. Підмостовий габарит – 18,5 м.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация