Економія від мера: пільговики Кременчука знову можуть їздити безкоштовно лише п’ять годин на день

205 0
Економія від мера: пільговики Кременчука знову можуть їздити безкоштовно лише п’ять годин на день

Мер дав – мер забрав. Саме так можна сказати про ситуацію, про яку стало відомо сьогодні під час засідання виконкому. У міського голови Віталія Малецького запитали, чи дозволять і далі цілий день використовувати пільги для проїзду в громадському транспорті, на що відповідь була «ні».

З понеділка, 17 січня, ті, хто має пільги на проїзд у нашому місті, знову зможуть скористатися ними лише з 10:00 до 15:00. Нагадаємо, що пільговикам можна було їздити безкоштовно цілий день лише під час зимових канікул школярів. Якщо пільговик захоче проїхатися в інший час, то заплатить 8 грн за тролейбус або фіолетовий автобус та 10 гривень за маршрутку. Пояснення від мера просте – таким чином не поширюватиметься коронавірус.

Часовий коридор у більшості міст України знятий, проте чиновники міста продовжують забирати з гаманців пільгових категорій гроші. Здавалося б, тоді з бюджету має йти менше грошей на компенсацію перевезення пільговиків для приватних власників маршрутного транспорту та Кременчуцького тролейбусного управління, але ні – на 2022 рік вони просять ще більше, ніж торік.

 

Читайте також: Пільговики Кременчука досі платять за проїзд, але транспортники вимагають ще більшої компенсаціїКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация