Майже мільйон гривень заробив ексдиректор "Кременчукводоканалу" Мальований. Декларація, де нічого нового - лише цифри

385 0
Майже мільйон гривень заробив ексдиректор "Кременчукводоканалу" Мальований. Декларація, де нічого нового - лише цифри

Як повідомлялося раніше, директор комунального підприємства «Кременчукводоканал» Володимир Мальований почав цей рік, так скажімо, "на біржі", адже звільнився за власним бажанням із займаної посади, яку отримав рік тому. 

Що заробив за рік і з чим, так би мовити, встав зі зручного крісла пан Мальований, стало відомо з декларації, оприлюдненої на сайті Національного агентства з протидії корупції.

Як повідомляється в документі, чоловік, як і раніше, володіє гаражем площею 25,6 кв. м. Дружина Мальованого, Ганна, є власницею всього іншого майна - квартири загальною площею 59,02 кв. м, земельної ділянки в Піщаному площею 1 тис 600 кв. м і там же будинок, площа якого становить 200,9 кв. м.

Їздить ексдиректор, як і раніше (з 2006 року), на автомобілі CHEVROLET AVEO 2006 року випуску, а з 2020 року є власником ще й непоганого NISSAN X-TRAIL 2017 року випуску, вартістю на момент придбання 295 тисяч гривень. 

І до найголовнішого. За минулий рік Володимир Мальований заробив на посаді директора КП "Кременчукводоканал" 846 тисяч 580 гривень. Також йому було нараховано 3180 грн одноразової матеріальної допомоги.

Його дружина, яка є досі працівницею водоканалу, інформацію про свої доходи приховала, натомість зазначила, що має готівкою "на зберіганні" 4500 гривень. Сам же декларант повідомив, що тримає на рахунках у банках 764 тисячі 599 гривень, а також 9450 грн заначки "під подушкою".Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация