Мед, балет, каток і не тільки: на що кременчужани витратили «тисячу Зеленського»

737 0
Мед, балет, каток і не тільки: на що кременчужани витратили «тисячу Зеленського»

Уже декілька тижнів більшість вакцинованих українців мають нові віртуальні рахунки, на кожен з яких надіслали по 1 000 грн за вакцинацію від коронавірусу. Винятки – ті громадяни, які свідомо не оформляли рахунки в банках або телефони яких застарілі й вони не можуть завантажити додаток «Дія».

Програма Плюс запитала, куди кременчужани змогли витратити «тисячу Зеленського», і, якщо відкинути жарти на кшталт «купив книги, здав їх на макулатуру, а гроші пропив», то здивували лише дві відповіді: мешканці Кременчука поділилися, що змогли покататися на ковзанах біля центральної ялинки міста і якимось чином купити чотири з половиною кілограми меду. Щодо першого, то Програма Плюс зв’язалася з підприємцем, який поставив льодову арену, і розповів, що надіслав банку угоду, яку прийняли. У другому випадку пояснили, що придбали мед у фітнес-клубі, як елемент здорового харчування.

Усе ж заслуговує уваги ще один тонкий жарт – одна кременчужанка сказала, що придбала додаткові продуктові картки. Вона таким чином висміяла ініціативу офісу президента – запровадження таких карток для малозабезпечених верств населення. До речі, така можливість користується попитом у Америці і передбачає виплату грошової компенсації за зростання цін.

Відповіді – в скриншотах нижче. Там і про те, куди витратили тисячу, чому не отримали її, і ненормативна лексика, яку вдалося професійно замазати в фотошопі.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация