Два банки почали видавати пластикові картки з ковідною тисячею: як їх отримати

945 0
Два банки почали видавати пластикові картки з ковідною тисячею: як їх отримати

Повністю вакциновані українці, які вже оформили картку "єПідтримка", зможуть отримати її пластиковий варіант, але поки лише у двох установах – Альфа-Банк та Monobank.

Про це повідомляють у пресслужбах обох банків, щоправда Monobank почне випускати клієнтам пластикові картки відзавтра, 11 січня, тоді як Альфа-Банк робить це вже сьогодні.

"З 10 січня у відділеннях Альфа-Банку можна отримати пластикові банківські картки для виплат 1 000 гривень за програмою "єПідтримка", – повідомили в установі.

Нові клієнти, яким було недоступне оформлення цифрової картки повинні з паспортом та ІПН звернутися до будь-якого відділення Альфа-Банку. Карта не персоніфікована, тому видається одразу ж у відділенні.

Щодо клієнтів, які вже мають цифрову картку для виплат, вони можуть отримати пластикову картку аж на початку лютого, дистанційно замовивши доставку "Новою поштою" або у відділенні.

Алгоритм отримання пластикової картки в Альфа-Банк:

- оформити картку у відділенні;

- для отримання грошей необхідно завантажити додаток "Дія" та в розділі "Послуги" вибрати "єПідтримка", надіслати заявку на отримання коштів та обрати картку Альфа-Банку;

- після вибору картки в "Дії", 1 000 гривень перераховується відразу ж на рахунок.

Клієнти Monobank, які оформили картку "єПідтримка", також зможуть замовити пластикову з доставкою на обране відділення "Нової Пошти" вже завтра, 11 січня.

Алгоритм отримання пластикової картки в Monobank:

- в останній версії програми зайти до своєї карти "єПідтримка",

- висунути карту свайпом вліво й у меню обрати "Випустити пластикову картку",

- випуск картки безплатний, але необхідно сплатити тариф за доставку картки "Новою Поштою" – 50 грн.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация