Безробітні кременчужани зможуть отримати від держави гроші на власний бізнес, але в кредит

321 0
Безробітні кременчужани зможуть отримати від держави гроші на власний бізнес, але в кредит

Про це повідомляють в пресслужбі Мінсоцполітики.

Відомо, що малозабезпечені та безробітні українці уже в січні можуть отримати безвідсотковий кредит на відкриття власного бізнесу.

"Виділення грошової допомоги здійснюватиметься у рамках програми "Рука допомоги", на яку з бюджету виділили 100 млн грн", - йдеться в повідомленні.

За даними міністерства, з 1 січня безробітні українці можуть отримати до 97 500 грн для відкриття власного бізнесу та закупівлі обладнання. Через 3 роки підприємницької діяльності безвідсотковий кредит треба буде повернути державі.

Варто також зауважити, що сума, яку потрібно повернути, зменшується на розмір сплачених 3 роки податків та ЄСВ. Якщо підприємець, який отримав до 97 500 грн, працевлаштує ще двох осіб за направленням центру зайнятості, він може не повертати кредит.

Для того, аби отримати грошову допомогу, громадянам із заявою необхідно звернутися до центру зайнятості за місцем проживання. Разом із документами важливо надати довідку про відсутність судимості та бізнес-план.

Як зазначають у міністерстві, допомогу в складанні бізнес-плану надаватимуть співробітники центру зайнятості, у яких для майбутніх підприємців організують професійне навчання.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация