Кременчуцьких дітлахів, нещеплених від поліомієліту вчасно, будуть вакцинувати наприкінці січня 2022

316 0
Кременчуцьких дітлахів, нещеплених від поліомієліту вчасно, будуть вакцинувати наприкінці січня 2022

Про це повідомив головний державний санлікар країни Ігор Кузін.

Кожна дитина віком від 6 місяців і до 6 років, яка не отримала щеплення від поліомієліту вчасно або отримала їх із порушенням Нацкалендаря профілактичних щеплень, буде вакцинована інактивною поліовакциною до кінця цього місяця.

Та вже після завершення цього раунду буде проведено три тури додаткової імунізації дітей до 6 років оральною поліовакциною.

“Поліомієліт загрожує величезній кількості невакцинованих та не повністю вакцинованих дітей невиліковним паралічем і навіть смертю. Єдиним і безальтернативним захистом від хвороби є щеплення. Я закликаю батьків негайно перевірити, чи зробили вони всі щеплення своїм дітям. Якщо є порушення календаря щеплень або пропущені вакцинації, потрібно звернутися до педіатра чи сімейного лікаря та зробити щеплення", – заявив Ігор Кузін.

Батькам дітей до 6 років, які пропустили одне або обидва щеплення, рекомендують звернутися до педіатра чи сімейного лікаря, аби отримати свій захист від поліомієліту.

Варто зауважити, що в Україні вакцинація від поліомієліту входить у перелік обов’язкових гарантованих державою щеплень. Їх можна зробити у державних медичних закладах безоплатно. Вакцини, які використовують державні й приватні клініки, безпечні, зареєстровані та дозволені для використання в Україні.

План щеплення дітей затверджений наказом МОЗ України від 30.12.2021 №2922.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация