Вакциновані бустерною дозою кременчужани отримають новий COVID-сертифікат. Пояснення

576 0
Вакциновані бустерною дозою кременчужани отримають новий COVID-сертифікат. Пояснення

Про це повідомляють у пресслужбі Міністерства охорони здоров’я.

COVID-сертифікати для тих, хто зробив бустерне щеплення, з’являться вже в кінці січня, а до того часу вакциновані додатковою дозою зможуть користуватися нині наявним "зеленим" сертифікатом.

Для того, аби отримати новий цифровий сертифікат, потрібно буде знову ж таки самостійно надіслати запит на порталі або в додатку "Дія" не раніше останніх чисел січня, після зробленого щеплення.

"Порядок генерації сертифіката нічим не відрізнятиметься від того, як створюються COVID-сертифікати на підставі одужання чи вакцинації. Єдиною відмінністю є термін дії нового документа — він буде чинним 270 днів, рахуючи від дати останнього щеплення проти COVID-19", - ідеться в повідомленні.

Слід зауважити, що, крім COVID-сертифіката, особи, які щепилися бустерною дозою вакцини від COVID-19, також зможуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Цей медичний документ буде видаватися за місцем щеплення або в сімейного лікаря. Важливо пам’ятати, що в ньому мають бути перелічені всі дози вакцинації проти COVID-19 відповідно до вимог. Цей документ, як і COVID-сертифікат, буде чинним 270 днів, починаючи від дати останнього щеплення проти коронавірусу. 

Варто зауважити, що бустерна доза щеплення від COVID-19 – це доза, яку вводять як ревакцинацію вже після повного курсу щеплень, щоб посилити ефективність вакцинації, яка з часом знижується.

Нещодавно МОЗ дозволило бустерну дозу вакцини проти коронавірусної хвороби не лише для медичних працівників, але й для людей віком від 60 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация