До уваги кременчуцьких абітурієнтів: завтра стартує реєстрація на пробне ЗНО. Скільки це коштуватиме

362 0
До уваги кременчуцьких абітурієнтів: завтра стартує реєстрація на пробне ЗНО. Скільки це коштуватиме

Уже завтра, 5 січня, розпочнеться реєстрація на пробне ЗНО 2022 й триватиме вона понад два тижні – до 22 січня.

Варто зауважити, що пробне тестування – платне. Цьогоріч вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 213 до 309 грн, залежно від регіону проживання учасника.

Кожен учасник тестування зможе взяти участь у двох сесіях пробного оцінювання, проведення яких відбудеться 19 та 26 березня.

19 березня відбудеться пробне тестування з української мови або української мови і літератури.

26 березня – пробне тестування з одного предмета на вибір – історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької або французької).

Пробне тестування відбувається з метою ознайомлення учнів з процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита.

Для реєстрації кожен абітурієнт повинен заповнити реєстраційну картку учасника пробного ЗНО на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. Після цього регіональним центром буде надано логін і PIN-код для входу на інформаційну сторінку учасника пробного ЗНО.

Оплатити обрані тестування учасник повинен не пізніше 25 січня через систему онлайн-оплат на сайті регіонального центру або через банк. Варто зауважити, що реєстрація для проходження тестування відбудеться лише після успішної оплати.

Не пізніше 10 березня на персональну сторінку учасник отримає запрошення-перепустку, де будуть зазначені адреси пунктів проведення кожного з вибраних тестувань.

Після проходження пробного тестування з обраних предметів у пунктах тестувань учасник також зможе ознайомитися з матеріалами інших тестувань, які міститимуться на особистій інформаційній сторінці учасника пробного ЗНО.

Для визначення результатів упродовж трьох днів після кожного з тестувань учасники можуть перенести свої відповіді, надані під час виконання тесту в бланках відповідей, до спеціального сервісу.


Важливо! Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використані для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация