Касові апарати у селах дозволили не використовувати

428 0
Касові апарати у селах дозволили не використовувати

Уряд ухвалив рішення звільнити від використання касових апаратів підприємців, які працють в сільській місцевості. Причин назвали декілька.

Про це повідомляє Урядовий портал. 

"Уряд звільнив підприємців, що здійснюють роздрібну торгівлю в сільській місцевості, від обов'язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій", – розповіли на сайті уряду.

Перша віце-прем'єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко повідомила причини такого рішення. Зокрема вона відзначила, що:

- доходи підприємців в селах значно менші, ніж в містах, а в умовах карантину вони ще більше знизились;

- витрати на придбання Реєстратора розрахункових операцій (РРО) стануть для них додатковим фінансовим навантаженням, що матиме негативні наслідки для бізнесу;

- також використовувати програмні РРО, як альтернативу, не всі з них можуть через нерівномірне покриття інтернету або його відсутність.

"Тож Уряд вирішив підтримати таких підприємців, щоб вони не закривали бізнес і не звільняли своїх працівників, та надати їм можливість не застосовувати у своїй діяльності РРО",– заявила Свириденко.

Тобто уряд ухвалив рішення звільнити від обов'язкових касових апаратів підприємців, які здійснюють роздрібну торгівлю на території села товарами (крім підакцизних товарів), при умові не перевищення граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій (167 розмірів мінімальної зарплати).Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация