Як зареєструвати ФОП онлайн — алгоритм для кременчужан, які хочуть стати підприємцями

241 0
Як зареєструвати ФОП онлайн — алгоритм для кременчужан, які хочуть стати підприємцями

Зареєструвати фізичну особу підприємцем сьогодні в Україні можна всього в кілька кліків. Мін'юст повідомляє, як це зробити.

1) Отримайте кваліфікований електронний підпис. Перелік кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг можна знайти за посиланням.

2) Оберіть вид діяльності, якою плануєте займатися. Інформацію про відповідні КВЕДи можна знайти на офіційному сайті Державної служби статистики України за цим посиланням.

3) Зареєструйтеся чи авторизуйтеся (якщо вже зареєстровані) в кабінеті громадянина на порталі державних послуг онлайн «Дія»: https://diia.gov.ua/.

4) Заповніть онлайн-форму на отримання послуги. Також є можливість обрати систему оподаткування – спрощену або додатково зареєструватися платником податку на додану вартість. Для цього потрібно зробити окрему позначку у відповідній графі заяви про державну реєстрацію.

5) Отримайте на електронну пошту інформацію, що вас зареєстровано як ФОП.

У відповідному листі міститиметься детальна інструкція, як отримати виписку з реєстру онлайн, а також, що потрібно зробити для офіціалізації статусу платника податків.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация