З відео про COVID та під дощем: як проходить відкриття головної ялинки Кременчука. ФОТОрепортаж

570 0
З відео про COVID та під дощем: як проходить відкриття головної ялинки Кременчука. ФОТОрепортаж

17 грудня кременчужанам запам’ятається тим, що на площі Перемоги в зовсім не зимову погоду засяяла головна ялинка Кременчука. Засяяла в досить незручний для містян день та час — у п’ятницю, о 16:00, коли більшість людей знаходяться на роботі.

Зауважимо, що спочатку планували відкрити ялинку 19 грудня, в неділю. Натомість чиновники себе не образили — обрали зручний для себе час, щоб вийти з мерії, де рукою подати до місця святкування.

Чим більше проходить часу з моменту відкриття ялинки, тим більше кременчужан з дітьми приходять на площу — пофотографуватися, купити поїсти та попити (або випити), покататися на атракціонах. На місце події приїхала навіть "качка" - машинка, водій якої зазвичай возить дітей та дорослих у Придніпровському парку. Каток поки що не працює і точних дат з цього приводу немає.

Незважаючи на те, що з неба накрапає, люди раді, що їм дарують хоч трохи, але новорічного настрою. Проте навіть на такому заході про коронавірус забувати не дають — біля ялинки другий рік поспіль ставлять пусту сцену. Замість ведучих там “заправляють” відео з коронавірусною тематикою. І лунають вони так гучно, що чутно їх за межами площі Перемоги.

Поряд з площею, про всяк випадок, стоять бригади та спецавто оперативних служб. А навколо ялинки патрулюють правоохоронці.


Джерело фото: Людмила СкачкоКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация