МОН оголосило конкурс наукових робіт студентів на тему Революції Гідності: деталі

515 0
МОН оголосило конкурс наукових робіт студентів на тему Революції Гідності: деталі


Міністерство освіти та науки до 28 лютого 2022 року приймає заявки на участь у IV Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт на тему Революції Гідності. Переможці отримають грошові призи.

У МОН вважають, що конкурс заохотить студентів вишів до дослідження Революції Гідності, вивчення її історії, особливостей, здобутків, значення та впливу.

Його мета – активізувати науковий інтерес до подій Революції Гідності, сприяти критичному переосмисленню новітньої історії України та популяризувати уроки, досвід і цінності Майдану серед молоді.

У конкурсі можуть брати участь студенти (курсанти), які здобувають освіту за освітнім ступенем бакалавра (2 – 4 курс), магістри й аспіранти. Вони можуть долучитися як індивідуально, так і в складі авторського колективу (до двох осіб).

Теми для наукової роботи

Приймаються наукові дослідження, пов'язані з темою:

- соціологія та історія Революції Гідності;

- Революція Гідності в контексті міжнародної політики;

- регіональні особливості протестів Революції Гідності;

- дослідження ініціатив і громадського досвіду Майдану;

- повсякденне життя та побут Майдану;

- комунікаційна, агітаційна й інформаційна політика протестного руху;

- мистецтво та творчість Майдану;

- Революція Гідності в контексті протестних рухів світу;

- соціальний, політичний, політологічний, ідеологічний, культурологічний, мистецтвознавчий, етнологічний, музеологічний, релігійний, філософський аспекти Революції Гідності;

- дослідження персоналій Героїв Небесної Сотні, поранених, активістів і волонтерів Майдану;

- політика пам’яті та комеморативні практики Майдану.

Виплата винагороди здійснюється з благодійних внесків. Переможці конкурсу отримають такі грошові призи:

  • І місце – 15 000 гривень,
  • II місце – 7 000 гривень,
  • III місце – 4 000 гривень.
Як проводять конкурс

Конкурс наукових робіт на тему Революції Гідності проводиться у два етапи.

Перший етап – подача заявок. Охочі взяти участь у Конкурсі заповнюють електронну форму із заявкою та анотацією конкурсної роботи до 28 лютого 2022 року.

Журі розглядає подані заявки з анотаціями. За результатами оцінювання журі надсилає заявникам, які пройшли відбір, запрошення для участі у другому етапі до 15 березня 2022 року.

Другий етап – подання наукових робіт на розгляд журі. Учасники, які пройшли перший етап, надсилають конкурсну роботу на електронну адресу konkurs.maidanmuseum@gmail.com до 31 травня 2022 року включно.

З 1 червня по 30 червня 2022 року журі оцінює отримані роботи та визначає переможців. У період з 1 по 17 липня 2022 року оголосять переможців конкурсу.

Вимоги до наукової роботи

Наукові роботи мають бути оформлені відповідно до такої структури:

- назва;

- вступ із зазначенням актуальності, мети, завдання та структури дослідження, аналізом історіографії, визначенням методики та очікуваних результатів дослідження;

- основну частину з обґрунтуванням отриманих наукових результатів;

- висновки;

- список використаних джерел і літератури.

Також роботи мають бути підготовлені учасниками конкурсу самостійно, бути новими, оригінальними, не мати нагород інших конкурсів. Роботи не повинні містити плагіату, бути виконані з дотриманням норм академічної доброчесності.

Обсяг роботи не повинен перевищувати 30 сторінок формату А4 (Times New Roman, 14; міжрядковий інтервал – 1,5; формат − MS Word). Малюнки, таблиці та інші графічні зображення оформляються окремим додатком.

При оцінюванні робіт враховується: актуальність, відповідність назви роботі її суті, творчий підхід, наукова новизна і обґрунтованість дослідження, сучасні методологічні підходи до ведення наукового дослідження.

Додамо, що учасники попередніх конкурсів можуть повторно брати участь у конкурсі, але не можуть подавати роботи з тією ж темою, що попередні рази.

Детальні умови участі в IV Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт на тему Революції Гідності –за посиланням.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация