Тепер вакцинація означає свободу? В Полтавській ОДА оприлюднили нове значення слова «свобода»

438 0
Тепер вакцинація означає свободу? В Полтавській ОДА оприлюднили нове значення слова «свобода»

Епідемія коронавірусу, яка триває вже другий рік, усе-таки позначається на наших громадянах. Інколи – далеко не в кращий бік, що ми спостерігаємо сьогодні на прикладі Полтавської обласної адміністрації.

Тут на сайті підлеглі голови ОДА Синєгубова розмістили відео про вакцинацію, яке підписали так: «Вакцинація – це свобода. Щеплення від COVID-19 дозволяє отримувати радість звичних способів дозвілля: відвідувати театр, гру на стадіоні чи торгові центри. Вакцинація – це свобода», - таке багатогранне визначення свободи оприлюднили в обласній адміністрації.

І далі слід сказати, що наші чиновники тут не перші. Однак найкраще це описав автор всесвітньо відомого роману "1984" Оруел, герої якого сповідували, що війна - це мир, свобода - це рабство, а незнання – це сила. Натомість він нічого не сказав про вакцинацію і слід розуміти, що щеплення від коронавірусу - це далеко не свобода, але необхідна умова, якщо ми намагаємося уникнути захворювання.

Свобода – це інше й залежить вона від можливості людини робити те, що вона вважає за необхідне. Залежить вона від багатьох речей – фінансової спроможності в першу чергу.

Приклад дуже простий – ось втілюється в життя програма виплати коштів за вакцинацію. Й за ці кошти можна буде купити собі два квитки з Полтави до Львова на Новий рік. Але як багато жителів Полтавщини, при не надто великих середніх зарплатах в області, використають таку можливість свободи?   

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация