«За кошти платників податків» дійшло до Кременчука! Від Малецького вимагають змін

339 0
«За кошти платників податків» дійшло до Кременчука! Від Малецького вимагають змін

Сьогодні на сайті виконавчого комітету Кременчуцької міської ради з’явилася петиція «Про необхідність інформування громади Кременчука щодо використання бюджетних коштів у комунальних ЗМІ, а саме вказувати «ЗА КОШТИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ».

У заголовку автор виклав усю суть свого запиту до міського голови Віталія Малецького. Він же зазначає, що для реклами своїх досягнень мер використовує кошти міської громади. Ця ж громада (а підписантів петиції потрібно 250) хоче зобов’язати комунальну газету «Кременчуцькі новини» вказувати у своїх сюжетах про використання бюджетних коштів фразу «за кошти платників податків» та змінювати її відповідно до контексту так, щоб не втрачати суть.

Також автор петиції пропонує зміну, яка допоможе в заповненні газети, щоб журналістам не довелося знову вставляти новини з тим самим текстом, наприклад про те, що комунальники прибирають листя чи сніг. Якщо міський голова прийме умови петиції, на кожній сторінці «Кременчуцької газети» буде напис «Газета видана за кошти платників податків», яка має займати щонайменш 10% площі сторінки.

Вимога стосується також об’єктів, які створюються за позичені кошти, оскільки мерія отримує позики під гарантію майбутніх податкових надходжень. Тобто державні позики також лягають на плечі платника податків.

 

«Ви, як керівник міста, часто використовуєте кошти платників податків для особистого політичного піару. Робота, яку Ви і Ваша команда, повинні виконувати в щоденному режимі (будівництво доріг, об’єктів соціального призначення тощо) відповідно до умов найму роботодавцями (тобто виборцями) представляється як особисте досягнення окремо взятих людей. Причому не вказується, за чий рахунок виконуються роботи, що може створювати в людей оманливе враження про джерела походження коштів на створення тих чи інших інфраструктурних об’єктів чи об’єктів соціального значення».

 

Зазначимо, що поштовхом для створення петиції на міському рівні стала така ж петиція, але на сайті президента.

 

Читайте також: Тепер в агітпромовах за нардепа Шаповалова, Малецький казатиме – «зроблено за кошти платників податків»

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация