Ніжність квітів і міць металу: у Кременчуці відкрилася виставка коваля-художника. ФОТОрепортаж

911 0
Ніжність квітів і міць металу: у Кременчуці відкрилася виставка коваля-художника. ФОТОрепортаж

У п’ятницю, третього грудня, в Кременчуцькому краєзнавчому музеї відкрили виставку «Ніжність квітів і міць металу». На ній представили роботи відомого на всю Україну міського коваля художньої ковки Геннадія Сметанка.

Попри визнання міста художників – Харкова, попри членство у творчих спілках країни, важлива підтримка і рідного міста. Коваль-художник її отримав: на захід прийшли рідні та друзі Геннадія Анатолійовича. Вони сказали теплі слова «винуватцю події» та побажали творчих досягнень. Кожному митцю важливо знати, що його творчість цінують, і в п’ятницю Геннадій Анатолійович у цьому переконався.

Директорка музею Алла Гайшинська побажала кремезному ковалю залишатися зайчиком та сонечком. Його мати заспівала з ним пісню про тяжку долю коваля-художника.

Декілька музейних стендів були заповнені виробами з металу – такого холодного, але в яке вдихнули душу. Адже провідна тема творчості Геннадія Сметанка – це життя.

У фотоматеріалах – ковальські вироби, на які кременчужани можуть подивитися до кінця грудня. Серед них – грамофон «Музика квітів», який відносно невеликий, але на його створення довелося витратити півтора року. А величезна троянда, яку майстер створив за пів року, назавжди залишиться в музеї – коваль подарував її закладу.

Раніше в коваля щомісяця були лекції, презентації, але коронавірус усе змінив. Через пандемію з моменту останньої виставки пройшло багато часу. Тому зібрати всіх близьких в одному місці – це надзвичайно важливо.

 

Читайте також: Подарунок під Новий рік: коваль Геннадій Сметанко став єдиним кременчужанином у всеукраїнській спілціКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация