Вже завтра почнуть діяти нові правила роботи та відвідування громадських закладів під час карантину

1 088 0
Вже завтра почнуть діяти нові правила роботи та відвідування громадських закладів під час карантину

З понеділка, 6 грудня, набувають чинності зміни до постанови №1236, які передбачають посилення карантинних обмежень для невакцинованих. 

У першу чергу зміни торкнуться роботи та відвідування громадських закладів, театрів, кіно, кафе, ресторанів, спортзалів, готелів тощо.

Які умови роботи та відвідування громадських закладів на жовтому рівні? 

Відповідно до змін, на жовтому рівні працювати можуть лише ті громадські заклади, де всі співробітники мають принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 або чинний негативний тест чи сертифікат про одужання. 

Відвідувати такі заклади дозволяється лише людям, які також отримали принаймні одну дозу вакцини. Окрім документа про вакцинацію, для відвідування закладу підійде і чинний негативний тест або сертифікат про одужання. 

Наголошуємо, раніше заклади мали можливість обирати формат роботи: не перевіряти COVID-документи, але дотримуватись обмежень жовтого рівня або перевіряти документи, але працювати без дотримання відповідних норм. 

Як відрізняються умови роботи та відвідування громадських закладів на жовтому та червоному рівнях? 

Основна відмінність полягає у використанні документів про отримання щеплення. Якщо на жовтому рівні епіднебезпеки можна використовувати документ про отримання однієї дози вакцини, на червоному – лише документ про отримання повного курсу вакцинації.

Негативний тест чи сертифікат про одужання дозволяється використовувати на обох рівнях епіднебезпеки. 

Варто нагадати, що з 6 грудня термін дії жовтого COVID-сертифіката буде зменшений до 30 днів. Раніше він становив 120 днів. Це означає, що на 31-й день сертифікат про отримання першої дози вакцини проти COVID-19 не буде валідним. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация