Як заклади освіти працюватимуть під час карантину: роз’яснення

677 0
Як заклади освіти працюватимуть під час карантину: роз’яснення

Нині є багато норм та правил, які й визначають особливості роботи освітніх закладів під час пандемії. І мова тут йде саме про Постанову Кабміну №1236, в якій детально прописані всі карантинні правила кожного рівня епіднебезпеки та умови роботи освітніх закладів на зеленому, жовтому та червоному рівнях. 

Варто нагадати, минулого місяця, а саме 8 листопада, набув чинності Наказ, в якому працівників закладів освіти внесли до списку тих, хто підлягає обов’язковій вакцинації проти COVID-19.

Як працюють заклади освіти в умовах карантину?

У "жовтій" зоні карантину дозволяється працювати тим освітянам, які отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19. 

Оскільки освітяни підлягають обов’язковим щеплення проти COVID-19, то щоб заклад працював потрібно 100% вакцинованих принаймні однією дозою співробітників. 

Можуть працювати без щеплення лише ті співробітники, які мають протипоказання до вакцинації, що підтверджено медичним висновком. 

Ті працівники, які мають підтверджені протипоказання до вакцинації, не підлягають відстороненню від роботи.

У "червоній" зоні карантину дозволяється працювати тим освітянам, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19.

В кожному закладі освіти мають бути 100% вакцинованих співробітників двома дозами;

Якщо працівник отримав одну дозу вакцини, то не може бути відстороненим від роботи, але це також і не дозволяє йому проводити навчання в очному форматі;

Працівники, які мають протипоказання до вакцинації, не підлягають відстороненню. Для підтвердження вони повинні надати медичний висновок про наявність протипоказань. 

Таким чином, заклади освіти, які перебувають у регіоні із червоним рівнем епіднебезпеки можуть працювати лише у випадку 100% вакцинації всіх співробітників двома дозами. У випадку, якщо співробітник має лише одну дозу, то відстороненню від роботи він не підлягає. Допоки всі співробітники не пройдуть повністю курс щеплення, заклад освіти не може працювати в очному форматі. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация