На кронування та видалення аварійних дерев у Кременчуці комунальникам збираються виділити понад 6 млн грн

332 0
На кронування та видалення аварійних дерев у Кременчуці комунальникам збираються виділити понад 6 млн грн

На наступній сесії міської ради Кременчука, що відбудеться 16 грудня, депутати планують розглянути Програму по видаленню аварійних сухостійних та фаутних дерев, а також кронування дерев, що досягли вікової межі, на території Кременчуцької міської територіальної громади.

Відповідно до оприлюднених на сайті мерії документів, на реалізацію цієї Програми, а відтак - виконання заходів, що безпосередньо саме видалення аварійних, сухостійних, фаутних дерев, комунальникам необхідно понад 6 млн грн із міського бюджету.


За словами комунальників, статистика минулих років свідчить, що під час несприятливих погодних умов повалені аварійні дерева завдають багато шкоди мешканцям прилеглих бу­динків, пошкоджують дроти мереж зовнішнього освітлення, газо­постачання та електропостачання і взагалі несуть небезпеку пішоходам та гро­мадському транспорту.

"Саме тому аварійні, сухостійні та фаутні дерева потребують видалення з метою уникнення загрози, яку вони несуть конструктив­ним елементам будівель, мешканцям та їх майну", - зазначають вони. 

Крім того, деякі дерева в Кременчуці комунальники в наступному році будуть кронувати. Кронування здійснюється до початку вегета­ційного періоду та після його завершення. А між вегетаційний період одного року силами КП «Благоустрій Кременчука» можливо вико­нати кронування близько 250-300 дерев.

Також відомо, що на тери­торії міста наразі налічується приблизно понад 4000 тополь, які саме зараз потребують заходів з кронування. 

"Кронування відрізняється від санітарної обрізки. Санітарна обрізка дерев належить до складу робіт з поточного ремонту, а саме: робіт, що спрямо­вані на запобігання дрібним деформаціям i пошкодженням об’єктiв благо­устрою (позбавлення гілок, що створюють загрозу конструктивним елементам житлових будинків, сухих та хворих гілок). Санітарна обрізка не входить до складу робіт, що передбачено та фінансується цією Програмою", - йдеться у повідомленні. 

Читайте також: На територіях садочків та шкіл нарешті спиляють аварійні дерева: проєкт рішення.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация