До уваги кременчужан: як працюватимуть зимові курорти на карантині

211 0
До уваги кременчужан: як працюватимуть зимові курорти на карантині

Повнолітні відвідувачі та клієнти на зимовому відпочинку повинні мати документ, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 або негативний результат тестування чи одужання. МОЗ рекомендує проводити перевірку COVID-документів під час поселення до готелю або під час придбання абонементу на гірськолижне катання.

Про це повідомив голова МОЗ Віктор Ляшко.

"Відвідувачам курорту рекомендується присвоїти унікальну позначку, наприклад наліпку, яка б дозволила ідентифікувати те, що документи у людини вже перевірялись. Також позначка має свідчити про те, хто саме її видав: який суб’єкт господарювання", - розповів міністр.

За словами Ляшка, це потрібно, щоб уникнути повторних перевірок документів та дати можливість користуватися суміжними послугами (послугами підвісних канатних доріг, вуличних ярмарок та іншими послугами).

"Але COVID-документи у відпочивальника повинні бути з собою постійно. Їх треба пред’являти на вимогу представників закладів та вибіркових контрольних перевірок контролюючими органами", - уточнив Ляшко.

Яким чином та в якому місці перевіряти наявність необхідних документів залишається на вибір бізнесу. Відповідальність за організацію та виконання заходів покладається на власників бізнесу. Йдеться про штраф від 34 до 170 тисяч гривень.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация