Кременчужани чекають, доки їм на голови упадуть тополі. Ситуація у центрі міста. ФОТО

454 0
Кременчужани чекають, доки їм на голови упадуть тополі. Ситуація у центрі міста. ФОТО

У Кременчуці – жахлива ситуація з деревами, які фактично є аварійними, а по документації Благоустрою проходять як цілком нормальні та ті, які не несуть жодної загрози здоров’ю та життю людей. Але нещодавно таке відношення призвело до нещасного випадку в ДНЗ №19.

Нагадаємо, що 21 жовтня в цьому садочку на двох дітей та виховательку впало дерево. Чотирирічна дівчинка потрапила в кому та померла у лікарні, п’ятирічний хлопчик отримав перелами стегна та гомілки. Вихователька отримала менш серйозні травми.

Нещасний випадок стався, поки діти гуляли в павільйоні, а вихователька вела малечу в приміщення. Здійнявся сильний вітер, під час якого дерево упало на людей.

 

Читайте також: Падіння дерева у Кременчуцькому садочку: чотирирічна дівчинка в комі, постраждала і вихователька

 

Досі триває службове розслідування, і відомо, що нікого не відсторонили – ніби все намагаються замовчати.

На порталі «Відкрите місто» з’явилося звернення кременчужанина Сергія, який хоче привернути увагу до аналогічної проблеми на вул. Театральній, 30. Там впритул до багатоповерхового будинку стоять дві тополі, які знаходяться в аварійному стані. З них постійно падають гілки різних розмірів, і в серпні цього року ледь не сталася трагедія.

На фото в матеріалах під текстом видно, що велика гілка впала прямо на лавку. За словами автора, за секунду до падіння на тому місці сидів його друг, який дивом устиг відбігти.

Звернення опублікували ще 26 листопада, але ні Благоустрій, ні жодне інше КП не відреагувало.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация