До кінця року КВБЗ поставить Укрзалізниці ще 20 вагонів з 90 замовлених

298 0
До кінця року КВБЗ поставить Укрзалізниці ще 20 вагонів з 90 замовлених

За валовим регіональним продуктом на одну людину Полтавщина посідає перше місце в Україні, однак у галузі промисловості є ряд проблем.

Так, наприклад наш Кременчуцький вагонобудівний завод, навіть отримавши держзамовлення, зменшив обсяги виробництва на 62%. Про це сьогодні говорили на засіданні колегії у Полтавській ОДА. 

Як стало відомо, за три квартали поточного 2021 року за показником валового регіонального продукту (ВРП визначається як сума валової доданої вартості усіх видів економічної діяльності, включаючи чисті податки на продукти) Полтавщина отримала 172,8 млрд грн та посіла 5 місце серед інших регіонів України. Як пише видання "Полтавщина", за показником ВРП на одну людину (134,4 тис. грн на 1 людину) наша область посідає 1 місце.

Однак маємо спад виробництва у машинобудуванні (-3,3%), харчовій промисловості (-5%).

Кременчуцький колісний завод зменшив виробництво у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 10%, а Крюківській вагонобудівний завод на 62%.

Щодо останнього підприємства, то відомо, що  КВБЗ вже виготовив 20 вагонів із 90, які замовила Укрзалізниця. За 18 вагонів вже надійшла повна оплата, п'ять вагонів уже поставлено Укрзалізниці, решту (15 шт) КВБЗ поставить до кінця року.

Досить непогані результати в промисловості досягнуті завдяки сировині. Наприклад, ГЗК області збільшили виробництво залізорудних окатишів на 10%.

Коментуючи цю доповідь, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов повідомив, що керівництво облдержадміністрації на прикладі КВБЗ й надалі буде лобіювати інтереси подібних великих товаровиробників, особливо тих, які виробляють не сировину, а готову продукцію.

Також, Олег Синєгубов згадав про заборгованість по зарплаті на КрАЗі. За його словами, ОДА має комунікацію з керівництвом цього підприємства — є декларування, що до кінця першого півріччя 2022 року ця заборгованість буде погашена.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация