“Нова енергія – нові виклики”: студент з Полтавщини став призером конкурсу Міжнародного паливного конгресу

308 0
“Нова енергія – нові виклики”: студент з Полтавщини став призером конкурсу Міжнародного паливного конгресу

Студенти Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” та ВСП “Полтавський фаховий коледж нафти і газу” взяли участь у 5-му Міжнародному паливному конгресі “Нова енергія – нові виклики” у рамках Східноєвропейської конференції SPE з геології та розвитку. Магістрант ННІ нафти і газу Андрій Бучинський здобув 3 місце на постерному конкурсі наукових робіт.

Про це повідомили у ПНПУ.

Міжнародний паливний конгрес – науковий захід, спрямований на обмін знаннями, досвідом і формування нових ідей та створення альтернативних рішень певних технічних проблем між студентами, фахівцями галузі та науковцями через публічні виступи, дискусії, диспути та вікторини.

Студенти представляли результати своєї наукової діяльності у формі доповідей та стендів – найкращих нагородило журі.

Обговорення і дискусії відбувались за трьома основними темами: “Нове обличчя молодого спеціаліста, яким його бачать роботодавці та чи готові студенти до змін”, “Декарбонізація, водень та синтетичний газ – це майбутні виклики для галузі”, “Україна як центр енергетичної безпеки Європи: зберігання, надійна ГТС та транспортування водню”.

Програма конгресу передбачала конкурси постерів і наукових доповідей, а також професійну вікторину для студентів. Журі оцінювало наукову новизну, якість постерів і виступи конкурсантів.

На конкурсі наукових доповідей виступила аспірантка Навчально-наукового інституту нафти і газу Юлія Дяченко.

Студент-магістрант Навчально-наукового інституту нафти і газу Андрій Бучинський посів третє місце на конкурсі постерів. Минулого року він переміг на конкурсі студентських науково-технічних робіт з використанням засобів автоматизації Siemens і отримав нагороду від генерального директора “Siemens Ukraine” Мачея Зелінскі.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация