Велика перевірка: на Полтавщині проінспектують всі заправки

490 0
Велика перевірка: на Полтавщині проінспектують всі заправки

Автозаправні станції області перевірять на законність ведення господарчої діяльності. Зокрема посилять заходи з виявлення нелегальних заправок. Відповідне рішення оголосив вчора заступник голови Полтавської облдержадміністрації Максим Калінін.

У Полтавській області працює 330 АЗС, які мають ліцензований дозвіл на ведення господарської діяльності. Кількість нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів, що діють на території області буде виявлено в ході спільних перевірок. До боротьби з тіньовими заправками долучиться Державна фіскальна служба, Держпраці, Державна служба з надзвичайних ситуацій та Національна поліція. У виведенні з «тіні» ринку палива зацікавлені насамперед й місцеві громади, адже це додаткові надходження до їхніх бюджетів, можливість розвивати соціальну сферу та інфраструктуру.

«Як відомо, робота нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів характеризується перш за все порушеннями норм охорони праці та протипожежної безпеки. Життя і здоров’я людей, які там працюють, залежить від ефективності та оперативності наших дій. На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 15 листопада 2021 року ми посилюємо роботу міжвідомчої регіональної робочої групи щодо ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами, відповідно посилюємо заходи з виявлення суб’єктів господарської діяльності, які працюють незаконно», - повідомив Максим Калінін.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация