Іграшки, картини з ґудзиків та глини: в Кременчуцькому музеї відкрилася казкова виставка місцевої майстрині. ФОТО

858 0
Іграшки, картини з ґудзиків та глини: в Кременчуцькому музеї відкрилася казкова виставка місцевої майстрині. ФОТО

Сьогодні, 24 листопада, в місцевому краєзнавчому музеї відбулося відкриття цікавої виставки під назвою «Світ людини» майстрині Ольги Івушкіної.

На виставці представлені багато іграшок, які майстриня сама виготовляла протягом кількох років надихаючись казками та віршами, які їй так полюбилися ще в дитинстві. Пані Ольга із захопленням розповідала про свої витвори, серед її колекції також знайдуться картини, виготовлені з ґудзиків та саму колекції ґудзиків різних років, а також виліплені із глини картини.

Крім іграшок, жінка також займається в’язанням, до речі, деякі іграшки також виконані цією технікою, пані Ольга розповіла, що будучи на пенсії займається цим для душі.

"Добре, аби у кожного було хобі, а не вийшов на пенсію, сів на лавочці й на тому все", - каже майстриня.

Її іграшками гралися не лише її діти та внуки, дуже багато ляльок вона подарувала друзям та знайомим. Майстриня намагається виготовляти іграшки, схожі на казкових героїв з дитинства та тих, які любили її діти, адже сучасні казки їй не дуже зрозумілі, тому в колекціях Ольги Івушкіної частіше за все можна зустріти героїв казки про Вінні Пуха, Русалоньку, Бабу-Ягу та багато інших не менш цікавих тварин.

Взагалі, представлені роботи – це захоплення всього життя авторки, вони будуть цікаві не лише дітям, а й дорослим.

Ґудзики пані Ольга не лише колекціонує, а й робить з них картини, адже це її особисте бачення, вона намагається таким чином дати їм друге життя. Також авторка невдовзі планує провести майстер-клас із виготовлення ґудзикових картин для усіх охочих, але коли саме він проводитиметься, поки не вирішила, адже вдома, як каже сама майстриня, в неї дуже багато банок з ґудзиками різних кольорів, тож вистачить всім.

Виставка буде відкрита для кременчужан та гостей міста щонайменше до Дня святого Миколая.

Нагадаємо, Кременчуцький краєзнавчий музей працює щодня, до 16:00.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация