Український фільм про боксерку з Кременчуцького району став переможцем фестивалю в Каннах

341 0
Український фільм про боксерку з Кременчуцького району став переможцем фестивалю в Каннах

Мова йде про фільм режисера Максима Чужеє, який зняв короткометражну картину про спортивний шлях багаторазової чемпіонки України, Європи та віцечемпіонки ЧС з боксу 2018 Анни Охоти з Горішніх Плавнів.

Cannes Corporate Media&TV Awards 2021 підбили підсумки минулого року та визначили переможців серед 900 корпоративних та документальних фільмів, поданих на фестиваль. Одним із переможців став фільм "Анна" про нашу спортсменку.

Відео, яке триває всього 5 хвилин стало переможним у категорії фільмів про спорт, здобувши пам’ятну нагороду фестивалю – срібного дельфіна.

Варто зауважити, що цьогоріч журі не визначило однозначного переможця в цій категорії, не вручивши жодного золотого дельфіна. Перемогу розділили український фільм "Анна" та французький "Roland Garros – Building the legend".


Довідково. Анна – спортсменка з міста Горішні Плавні Полтавської області, яка ділиться своєю історією перемог та невдач, секретами тренувань, режимом харчування, говорить про те, що вона відчуває в рингу та поза ним, а також про свою мрію.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация