Всім — підвищення вартості проїзду, собі — автівки за мільйон: КТУ і приклад втраченої навіки совісті

680 0
Всім — підвищення вартості проїзду, собі — автівки за мільйон: КТУ і приклад втраченої навіки совісті

Як стало відомо Кременчуцьке тролейбусне управління збирається підвищити вартість проїзду для громадян до восьми гривень. Таке рішення вони мотивували подорожчанням електрики.

Також відомо, що подорожчання вартості електрики та проїзду ніяк не впливає на совість комунальників, якщо така в них мається. 

Річ у тому, що самі вони не платитимуть 8 гривень за проїзд у тролейбусі. Відповідно до оприлюдненої на порталі відкритих закупівель Prozorro інформації, КП "КТУ" збирається придбати два легкових авто загальною вартістю понад 1 млн грн. 
Як повідомляється у тендерній документації, ці автівки мають бути не раніше 2014 року випуску, тобто не абсолютно новими (Б\У), але в хорошому стані - не биті, без слідів зносу, подряпин, сколів, шпаклювання тощо з пробігом не більше 120 тис. км.

Щодо марки, то комунальники хочуть Subaru Outback з 2-х сезонним клімат-контролем і блютузом та Toyota RAV4 з встановленим радіо і кондиціонером. Дві автівки мають мати автоматичну коробку передач і заправлятися бензином. 

Поставка автомобілів очікується до кінця цього року. Аукціон, де КТУ обиратиме постачальник відбудеться 3 грудня. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация