КТУ замовляє сотні кілометрів квитків на проїзд у тролейбусах "майбутнього" і не тільки за майже пів мільйона гривень

236 0
КТУ замовляє сотні кілометрів квитків на проїзд у тролейбусах "майбутнього" і не тільки за майже пів мільйона гривень

Комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я. Левітана» не дивлячись на обмеження по кількості пасажирів у громадському транспорті через коронавірус, і надалі сподівається, що містяни користуватимуться виключно тролейбусами, навіть стоючи в довжелезних чергах.

Так, днями комунальне підприємство для подальшого продажу придбало мільйони разових квитків у тролейбуси і автобуси, а також проїзні для учнів, студентів й інших громадян. За друк і поставку всього цього замовник заплатить майже 449 тисяч 100 гривень, виділених із власного бюджету.

Про це повідомляється на сайті публічних закупівель Prozorro.

Кременчуцькі комунальники передбачають, що у фіолетово-гранатових тролейбусах нашого з вами "прекрасного майбутнього", матимуть честь проїхатися 12 мільйонів громадян. Саме стільки квитків для разового проїзду замовляють у фірми, що перемогла - ПрАТ Артсервіс.

Для автобусів "майбутнього" КП "КТУ" придбає 2,5 млн квитків. 

Також комунальники замовляють проїзні квитки для проїзду в тролейбусі в кількості 10 000 шт., в автобусі - 2000 шт., проїзні квитки на проїзд у тролейбусі для студентів (3 500 шт.) і для школярів - 13 000 шт. Також підприємство замовило 1000 шт. проїзних квитків комбінованого типу, тобто кременчужани можуть користуватися ними і в тролейбусі, і в автобусі.


Поставка товару повинна відбутися до кінця наступного 2022 року.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация