У Кременчуці хочуть створити найкращий в Україні меморіал героям АТО. Показали, як він має виглядати

656 0
У Кременчуці хочуть створити найкращий в Україні меморіал героям АТО. Показали, як він має виглядати

Кременчужани вже другий день віддають свої голоси за проєкти Громадського бюджету. Вони цьогоріч можуть віддати перевагу лише одному проєкту, оскільки міська влада вирішила обмежити право вибору містян.

Через кардинальну зміну правил та привласнення собі депутатами та чиновниками досягнень кременчужан, мало хто захотів брати участь у покращенні міста, поєднаному з піаром. Один із небагатьох проєктів передбачає створення меморіалу для увічнення пам’яті загиблих героїв АТО. Він має називатися «ДНК пам’яті».


"Результати (кількісні і якісні) реалізації проєкту

Створення найкрашого в Україні меморіалу Героям АТО на фоні героїчного минулого міста Кременчука"


Якщо проєкт виграє, пам’ятник поставлять у парку «Ювілейному», і він буде мати форму колони, на вершині якої встановлена скульптура янгола-охоронця. Сама колона буде з гранітних елементів, що символізуватиме історичне минуле Кременчука – фортецю на гранітних скелях.

Автор проєкту Громадського Бюджету Юрій Козін зазначає, що у великих містах України вже встановлені відповідні пам’ятні скульптури: у Києві, Харкові, Сумах, Дніпрі та інших.

Вартість проєкту – 1 240 000 грн. Посилання на нього: https://kremen.pb.org.ua/projects/7.

Зазначимо, що аналогічний проєкт уже прийняли в 2018 році під час проведення конкурсу «Про спорудження монументів у місті Кременчук». Ескіз, поданий на цьогорічний ГБ, повністю йому відповідає.

 

Читайте також: У міськраді нарешті визначили, який вигляд матиме пам'ятник Героям АТОКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация