Пітони, гігантські мурахи та козли: яких домашніх улюбленців купують кременчужани. ФОТО

259 0
Пітони, гігантські мурахи та козли: яких домашніх улюбленців купують кременчужани. ФОТО

Покупки в інтернеті вже стали для кременчужан звичною справою й тваринний світ це не обійшло стороною.

Пройшло рівно п’ять місяців із дня останньої статті про найнеочікуванішу підбірку тварин, яких купують жителі Кременчука на OLX і за цей час мало чого змінилося, хоча, з’явилися навіть пітони та гігантські мурахи.

На дошці оголошень популярного серед українців сервісу оголошень можна знайти багато чого цікавого, звичайно найбільше в Кременчуці продають котиків та собачок – це майже 90% всіх пошукових запитів, а також чималу частину оголошень займають декоративні кролики та їжачки, але мова сьогодні йтиме зовсім не про них.

Знайти на OLX можна не лише пухнастиків, для любителів екзотики там продаються пітони. Стартова ціна за такого друга від 150$, варто зауважити, що ручний тигровий пітон альбінос – зовсім не отруйний і серед українців він один із найпопулярніших, а також можна завести маленьких маїсових полозів по 49$ за одного плазуна.

Далі йде стандартний перелік: бенгальські, мейн-куни, британські та маленькі тутсі кішечки, а також багато породистих собачок, починаючи від благородних лабрадорів, бійцівського стафа, або маленькі померанські шпиці та ціни на них варіюються від 130$ і вище.

Для справжніх патріотів і любителів пернатої екзотики серед оголошень можна знайти жовто-синього папугу Ара, щоправда, купити такого красунчика можна щонайменше за 1 700$.

Іще одна дуже цікава знахідка на OLX – мураха-гігант (фото представлене нижче), для мирмікіперів, які люблять розводити комах на мурахових фермах, такий великий «полководець» обійдеться в 32$ за одну особу.

На роль більш спокійного домашнього улюбленця серед оголошень можна знайти акваріумних рибок, от, наприклад, чимала цихла монокулюс буде коштувати від 35$, а от незвичайний короп виду кої Асага від 55$ за одного.

Якщо минулого разу, на OLX було багато єнотів, то сьогодні там можна знайти єнотоподібних собак, що не може не привернути увагу, за одну особу просять небагато, лише 19$.

Крім маленького котика, кременчужани все частіше своїм діткам купують матроських свинок та хом’яків, от, наприклад, свинка скіні, яка не має шерсті від народження й чимось схожа на маленького бегемотика обійдеться в 30$ за одну особину.

Для кременчужан, які займаються розведенням свійських тварин або тримають вдома власні ферми серед оголошень також є що обрати, от, наприклад, гарні й благородні алмазні фазани та павлини, за яких доведеться віддати від 56$ і щонайменше до 70$.

Один із найдорожчих лотів – кнур пєтрен. За таке породисте порося просять майже 600$. І нарешті серед породистих домашніх тварин найбільш популярні англонубійські кози, за яких просять від 500$ за особу, і кцурдючі барани - від 200$ і вище.


Читайте такожНайнеочікуваніша підбірка тварин, яких продають кременчужани на OLX. ФОТО

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация