Кидайте палити! Сьогодні Міжнародний день боротьби з тютюнопалінням

1 281 0
Кидайте палити! Сьогодні Міжнародний день боротьби з тютюнопалінням

Любі кременчужани!

Редакція інформаційно-рекламного тижневика "Програма Плюс" закликає вас кидати палити і підтримувати здоровий спосіб життя. Під гаслом "Ні - палінню. Так - спорту!" цими вихідними відбувся Молодіжний фестиваль "Extrem-zone". 

Причиною появи боротьби з тютюнопалінням є передчасна смертність та хвороби в усьому світі, яким людство здатне запобігти. На сьогоднішній день, за даними звіту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), від вживання тютюну щороку помирає понад 5 мільйонів людей; очікується, що до 2030 року ця цифра зросте до 8 мільйонів смертей щорічно. У Європейському регіоні тютюн винен у смерті близько 1,6 мільйона людей на рік.

Основними причинами смертей, пов'язаних із тютюнопалінням, є серцево-судинні захворювання (47%); захворювання органів дихання (19%); рак легень (16%); інші види раку (9%), інші причини (9%). Близько 70% пов'язаних із тютюном смертей сталися з людьми віком від 35 до 69 років, а це означає, що кожен померлий у цій віковій групі втратив у середньому 19 років життя.

В Україні палить близько 11, 5 млн жителів, з них — 9,1 млн чоловіків та 2,5 млн жінок. У відсотковому відношенні — 60% і 11,2% відповідно. Приблизно третина населення у віці від 18 до 25 років є постійними курцями. Більш як половина всіх курців свою першу сигарету викурили у віці до 12 років.

Кидайте палити, адже життя важливіше за миттєве задоволення... 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация