“Комсомольськ не знав ніхто в Україні, а Горішні Плавні – відоме місто на увесь світ” ФОТОрепортаж

3 715 0
“Комсомольськ не знав ніхто в Україні, а Горішні Плавні – відоме місто на увесь світ” ФОТОрепортаж

“Хочеться повертатися іще”, - відомий мандрівник Ігор Захаренко.

Як відомо, 19 травня невелике місто в центрі України з комуністичною назвою перейменували  у Горішні Плавні. І хоча певна частина місцевих мешканців обурена, а “Інтернет-тролі” у соціальних мережах поширюють інформацію, що Плавні це те саме, що й болото, більшість мешканців міста сприймають нову назву або їм байдуже, у якому місті жити.

Про це говорить те, що мітинги проти назви Горішні Плавні підтримують лише, можливо, дві сотні людей. Іншим свідченням є той факт, що біля наметів, де збирають підписи представники “Опозиційного блоку” за повернення старої, комуністичної назви, немає черги, як у минулі роки СРСР за дешевою ковбасою. Більше того, прихильники повернення “Камсамольська” у прямому сенсі хапають людей за руки на виході з домівок.

“А вы уже подписалися против названия Верхние Болота? Ведь наш город строили “Камсамольцы”… Оставьте обязательно свой номер и вам перезвонят”, - на виході з одного з під’їздів запитала молода дівчина кореспондента “Програми Плюс”, який приїхав висвітлювати “Патріотичний Квест” за участю кременчужан.

Напевно, представники політичних партій таким способом збирають персональні дані для подальшої "обробки" людей на майбутні вибори. І зараз пропіаряться, і на вибори знатимуть, кому роздавати гречку.

Але тут уже прогадали місцеві політики і прихильники “Великої Русі”, так як більш розумні активісти, бізнесмени, турагентства, українські ЗМІ та інші підхопили тему перейменування і вже розпочали піар-кампанію патріотичного міста з гарною назвою Горішні Плавні - по всьому світу.

Останніми вихідними у місті пройшло одразу кілька заходів та візитів важливих для розвитку міста гостей.

До міста Горішні Плавні завітав знаменитий журналіст, мандрівник та директор, мабуть, найбільшого туристичного агентства в Україні “Феєрія Мандрів” Ігор Захаренко. Він розповів кореспонденту “Програми Плюс” про мету, з якою прибув, а також перші  враження і плани на майбутнє щодо гарного промислово-індустріального і надзвичайно природно-зеленого чистого міста.

 

Ігор Захаренко

 

Ігор Захаренко пробув у місті всього 2 дні і говорить, що цього недостатньо, щоб до кінця побувати всюди та побачити різноманітні краєвиди у Горішніх Плавнях. 

За словами патріота-мандрівника Ігоря Захаренка, він ніколи б не приїхав до комуністичного міста Комсомольська знімати свою програму. Але нова назва дійсно відповідає місцевості, і тут уже не головне, чи це історична назва. Такі Плавні, як у цьому місці, треба іще пошукати в Україні та світі.

 

Фото Ігоря Захаренка
 

Звичайно, Ігор Захаренко не говорить, що це місто найкраще у світі, але воно є унікальним і дуже гарним. І напевно, що туристи будуть їхати у це місто для того, щоб потім сказати: “Я був у Горішніх Плавнях!” Наостанок він анонсував кількахвилинний відеоролик, який опублікує вже за 2-3 дні, і сказав, що якщо така назва і залишатиметься, то він обов’язково відзніме програму про Горішні Плавні. А, як відомо, телепрограма “Феєрія Мандрів” транслюється по багатьох телеканалах. Її також дивляться через Інтернет у всіх країнах Європи і навіть за океаном.

 

 

“Комсомольськ не знав ніхто і в Україні, а Горішні Плавні – відоме місто на увесь світ. Хочеться повертатися іще”, - підсумував Ігор Захаренко.
І ці слова дійсно знайшли підтвердження, так як уже не перший день по всьому світу через соціальні мережі представники різних націй, а в Україні артисти, співаки, політики, активісти, волонтери  та інші влаштували флешмоб. Люди викладають свою фотографії з плакатами у руках. На плакатах назва одна і та сама – “Горішні Плавні – це круто”.

 

 

Іншим підтвердженням є той факт, що 29 травня група киян приїхала відзначати День міста Києва саме у Горішні Плавні. Люди відгукнулися на оголошення про першу екскурсію у Горішні Плавні. Тож як би там місцеві ватники й “Інтернет-тролі”, а також місцеві чиновники не захищали комсомол – Горішнім Плавням бути.

Більше про екскурсію, про те, як кременчужани під час “Патріотичного квесту” робили місто патріотичним, про візит “Феєрії Мандрів” та про інше читайте на шпальтах газети тижневика “Програма Плюс” уже в найближчому номері цього тижня, а також незабаром і на сайті “Програми Плюс”.

 

Фото Ігоря Захаренка. Свято-Миколаївський собор (поки що МП)

Фото з відкритих джерел. м. Горішні Плавні

Волонтери з Кременчука

Ось таку техніку можна побачити у Горішніх Плавнях. На фото киянин, який приїхав на ескурсію.

 

А це один із найглибших кар'єрів у Європі. м. Горішні Плавні

Мешканці міста Горішні Плавні - учасники АТО

Кияни, які приїхали відсвяткувати День Києва у Горішні Плавні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация