"Вишивка  –  це мистецтво": у Кременчуцькому музеї презентували виставку вишитих картин. ФОТО

1 162 0
"Вишивка  –  це мистецтво": у Кременчуцькому музеї презентували виставку вишитих картин. ФОТО

Сьогодні, 9 листопада, в Кременчуцькому краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття виставки унікальних вишиваних робіт директора Білецьківського ліцею Володимира Кулаженка.

На виставці було представлено понад 70 робіт, які власними руками вишив Володимир Анатолійович.

Чоловік розповів, що надихнула на таку кропітку працю його бабуся, яка також багато вишивала, й на виставці навіть представлені деякі її роботи, зокрема вишиті сорочки.

Вишиває пан Володимир лише хрестиком, бо так подобається найбільше. Колись, скоріше бувши молодим, він також вишивав сорочки, але з роками став погано бачити, тому займається лише вишиванням картин різного стилю й характеру.

Зокрема, серед робіт Володимира Кулаженка можна побачити багато картин з тваринами, але останнім часом він надає перевагу природі України й навіть серед деяких робіт можна спостерігати доволі таки знайомі пейзажі: Кременчук, острів "Фантазія", гору Пивиху і багато іншого.

Майстер художньої вишивки, пан Володимир розповів наступне: "Це стан душі. Приходиш додому і робиш. Спочатку подобався тваринний світ, а потім природа України та рідний Кременчук. Це та країна, де я виріс і живу, я дуже її люблю, тому більшість робіт присвячені саме їй".

На відкритті виставки були присутні також і рідні митця, багато друзів та колег, які не приховують свого захоплення від роботи Володимира.

Директорка музею Алла Гайшинська запрошує усіх кременчужан побувати в музеї та подивитися на цю виставку.

"Може комусь припаде до душі й хтось візьме голку з нитками в руки аби вишивати. Можливо колись ваші роботи будуть також виставлені в місцевому музеї", - розповіла Алла Гайшинська.

Виставка працюватиме в Кременчуцькому краєзнавчому музеї до 9 грудня наступного місяця.

Прийти й подивитися на гарні витвори мистецтва може будь-хто, але за умови маски на обличчі.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация